skip to Main Content

Kontaktinformasjon:

Kontakt ditt lokale kommune- eller fylkeslag direkte via epost.

KOMMUNER FYLKER
Asker asker@neitilmerbompenger.no Agder agder@neitilmerbompenger.no
Askøy askoy@neitilmerbompenger.no Innlandet innlandet@neitilmerbompenger.no
Bergen bergen@neitilmerbompenger.no Møre og Romsdal mogr@neitilmerbompenger.no
Enebakk enebakk@neitilmerbompenger.no Nordland nordland@neitilmerbompenger.no
Fredrikstad fredrikstad@neitilmerbompenger.no Oslo oslo@neitilmerbompenger.no
Grenland grenland@neitilmerbompenger.no Rogaland rogaland@neitilmerbompenger.no
Indre Østfold indreostfold@neitilmerbompenger.no Troms og Finnmark togf@neitilmerbompenger.no
Klepp klepp@neitilmerbompenger.no Trøndelag trondelag@neitilmerbompenger.no
Lier lier@neitilmerbompenger.no Vestfold og Telemark vestfoldogtelemark@neitilmerbompenger.no
Lillestrøm lillestrom@neitilmerbompenger.no Vestland vestland@neitilmerbompenger.no
Porsgrunn porsgrunn@neitilmerbompenger.no Viken viken@neitilmerbompenger.no
Sandnes sandnes@neitilmerbompenger.no
Sarpsborg sarpsborg@neitilmerbompenger.no Generelle henvendelser kontakt@neitilmerbompenger.no
Sola sola@neitilmerbompenger.no Medlemsskap medlem@neitilmerbompenger.no
Stavanger stavanger@neitilmerbompenger.no
Strand strand@neitilmerbompenger.no Facebook Folkeaksjonen nei til mer bompenger
Tønsberg tonsberg@neitilmerbompenger.no Twitter Folkeaksjonen nei til mer bompenger
Øygard oygard@neitilmerbompenger.no

Forum for registrerte brukere:

Back To Top