skip to Main Content

Kontaktinformasjon:

Kontakt ditt lokale kommune- eller fylkeslag direkte via epost.

KOMMUNER     FYLKER  
         
Alver alver@neitilmerbompenger.no   Rogaland rogaland@neitilmerbompenger.no
Askøy askoy@neitilmerbompenger.no   Vestfold og Telemark vestfoldogtelemark@neitilmerbompenger.no
Bergen bergen@neitilmerbompenger.no   Vestland vestland@neitilmerbompenger.no
Grenland grenland@neitilmerbompenger.no   Viken viken@neitilmerbompenger.no
Klepp klepp@neitilmerbompenger.no      
Oslo oslo@neitilmerbompenger.no      
Porsgrunn porsgrunn@neitilmerbompenger.no      
Sandnes sandnes@neitilmerbompenger.no   Generelle henvendelser kontakt@neitilmerbompenger.no
Sola sola@neitilmerbompenger.no   Medlemsskap medlem@neitilmerbompenger.no
Stavanger stavanger@neitilmerbompenger.no      
Tønsberg tonsberg@neitilmerbompenger.no   Facebook Folkeaksjonen nei til mer bompenger
Øygard oygard@neitilmerbompenger.no   Twitter Folkeaksjonen nei til mer bompenger
         
Back To Top